یادواره ۴ شهید روستای زانوس که در تاسوعای حسینی سال ۹۴ انجام شده بود از سوی اعضای شورای اسلامی ، دهیار ، اعضای ستاد یادواره و هیئت امنای حسینیه دهکده زانوس به منظور تثبیت تجربه های موفق مورد ارزیابی قرار گرفت.
به دعوت ستاد یادواره شهدای زانوس از تمامی عوامل دست اندرکاربرگزاری یادواره ۴ شهید روستای زانوس جلسه ای در روز یک شنبه مورخه ۹۴/۹/۲۲ رأس ساعت ۲۰ با هدف نقد و بررسی و دستیابی به نقاط قوت و ضعف یادواره مذکور تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا آقای اردوان پاشا رئیس ستاد یادواره شهدا ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل گفت , ما هر ساله پس از برگزاری یادواره درجلسه ای نقاط قوت و ضعف یادواره شهدای روستای زانوس را کاملا آنالیز و تحلیل می کنیم , تا با استفاده از عقل جمعی به زوایائئ که در حین اجرا احتمالا از دید ما مغفول مانده و یا مواردی که باعث رشد و کیفیت بهتر یادواره شده است پی ببریم . بدیهی است که در سنوات آتی از تجربه های ماضی بهترین استفاده را خواهیم برد, شاید به همین دلیل باشد که الحمدالله هر سال این مراسم با کمترین موارد منفی اجرا می گردد.
سپس هرکدام از مسئولین حاضر و اعضای ستاد برگزاری یادواره گزارش مختصری ارائه نمودند. و مصوب گردید جهت پیشبرد امور ، با تثبیت اعضای محترم ، نسبت به تجهیز سیستم الکترونیکی با رویکرد کاربری های متعدد با مشارکت دهیاری ، هیئت امنا و ستاد یادواره شهدا با مساعدت هیئات حسینیه اقدام لازم صورت گیرد که ضرورت دارد ضمن برآورد هزینه اولیه از سوی ستاد یادواره شهدا در اولین جلسه شورای اداری که متعاقبا اعلام می شود ، نهادینه شود.

Photo4666 Photo4667 Photo4668 Photo4669 Photo4671 Photo4672